Par mums

Nekustamo īpašumu kompānija „24/7” tika izveidota 2005. gada sākumā un kopš tā laika ir veiksmīgi attīstījusi pati savus dzīvojamo rajonu projektus, kā arī ieņēmusi spēcīgu pozīciju ar lielo komerciālo īpašumu darījumiem.

Mūsu galvenie darbības virzieni : pirkt , pārdod un attīstīt dzīvojamos rajonus visvairāk meklētākajās Rīgas piepilsētās.

2008. gadā tika pabeigts liels attīstības projekts Ikšķiles lauku teritorijā un izveidoti 24 apbūves zemes gabali . Šajā projektā ir uzcelta Dāņu kompānijas Timberhouse paraugmāja, kas ir kā paraugs Dāņu funkcionalitātei un askētismam. 2009.gadā pārstāvot Dāņu investīciju kompāniju 24/7 Invest Letland pabeidzām 26 zemes gabalu ciemata izbūvi Daugmalē.

2010.gadā pabeigts ciemats Ogresgalā ar 13 zemes gabaliem māju celtniecībai .

Visi mūsu objekti ir ar pievilktām komunikācijām un asfaltētiem piebraucamajiem ceļiem. 

Mēs nepārtraukti veicinām lielu komerciālu objektu pārdošanu Rīga un tās apkārtnē, iesaistot investorus no Skandināvijas. 

Laipni lūgti aplūkot mūsu piedāvātos īpašumus mājas lapā un tai pat laikā gribam Jūs iedrošināt sazināties ar mums, ja esat nolēmuši iegādāties vai pārdod īpašumu Rīgā vai tās apkārtnē.

Cerot uz turpmāku sadarbību,

Ar cieņu,

Michael Bonde
Valdes loceklis
SIA 24/7 

TWENTYFOURSEVEN